بی پروا در بیان حقیقت

آقای طارق اوبرو

رییس اتحادیه امامان جماعت در فرانسه

آقای طارق اوبرو که در مراکش زاده شده امام جماعت مسجد بوردو و رییس اتحادیه امامان جماعت در فرانسه است. آقای اوبرو در فرانسه به عنوان یک رهبر مذهبی آزاد اندیش و بردبار شناخته شده است. تحقیقات او برای تدوین قوانین اسلامی متناسب با وضعیت اقلیتهای مسلمان در اروپا که انطباق مسلمانان با نظام جمهوری و سکولار فرانسه را میسر می کند از اعتبار بالایی برخوردار است.

خانم فتحیه بناتسو

عضو شورای اقتصادی و اجتماعی فرانسه

خانم فتحیه بناتسو الجزایری تبار و عضو شورای اقتصادی و اجتماعی فرانسه که اعضایش توسط رییس جمهور این کشور منصوب می شوند می باشد.

آقای ژاک آندرانی

دیپلمات برجسته فرانسوی

آقای ژاک آندرانی با بیش از 40 سال سابقه خدمت در دستگاه دیپلماتیک فرانسه از چهره های سرشناس در عرصه سیاست خارجی این کشور به شمار می رود. وی طی سالهای 1989 تا 1995 سفیر فرانسه در مصر و ایتالیا و آمریکا بوده است و کتابی تحت عنوان "آمریکا و ما" منتشر کرده است".

آقای غالب بن شیخ

رییس کنفرانس جهانی ادیان برای صلح

آقای غالب بن شیخ مجری برنامه هفتگی تلویزیون فرانسه در باره اسلام و رییس کنفرانس جهانی ادیان برای صلح می باشد. او سخنرانی های متعددی در فرانسه و سایر کشورها در باره اسلام مدرن و بردبار داشته است. آقای بن شیخ عضو هیئت مدیره کمیته هماهنگی فرانسه برای دهه فرهنگ عدم خشونت و صلح است.

خانم شهلا شفیق

جامعه شناس و فعال حقوق بشر

خانم شهلا شفیق جامعه شناس و فعال حقوق بشر در فرانسه در تبعید زندگی می کند. او دارای تحقیقات و تالیفات بسیاری در مورد وضعیت زنان در کشورهای خاورمیانه و همچنین وضعیت مهاجران در فرانسه است. کتاب وی تحت عنوان "زنان زیر حجاب" در سال 1995 در فرانسه به چاپ رسید.

خانم دنیا بوذر

آنتروپولوگ و نویسنده

خانم دنیا بوذر آنتروپولوگ (انسان شناس) و نویسنده فرانسوی با اصلیت الجزایری و مراکشی است. وی در سال 1991 به اسلام گروید و مدتی پس از آن که به عنوان یکی از اعضای هیئت مدیره سازمان اصلی مسلمانان در فرانسه (شورای فرانسوی دین اسلام) منصوب شد، از مقام خود استعفا داد. خانم بوذر چندین کتاب در مورد اسلام منتشر کرده که در میان آنها می توان به "فرانسوی و مسلمان در آن واحد" و "مسلمان بودن در جهان امروز" اشاره کرد".